Ładowarka do laptopa Asus, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | W magazynie (3 szt.) szacowana dostawa: wtorek, 7.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
Opis
Opis:
Wysokiej jakości ładowarka do laptopów Asus z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym oraz certyfikatami CE i RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1 x zasilacz do laptopa
- 1 x kabel zasilający (UE)
Oryginalne oznaczenia:
- 0A001-00064600
- 0A001-00064700
- 0A001-00065300
- 0A001-00065400
- ADP-120RH BS
Nadaje się do:
Asus:- ZenBook UX533FD
- VivoBook K570U, VivoBook K570UD, VivoBook X560U, VivoBook X560UD, VivoBook X560UD-1B, VivoBook X560UD-BQ167T
- ROG G501J, ROG G501JW, ROG G501JW-BHI7N12, ROG G501JW-CN030H, ROG G501JW-CN030T, ROG G501JW-CN052H, ROG G501JW-CN117H, ROG G501JW-CN168H, ROG G501JW-CN168T, ROG G501JW-CN217H, ROG G501JW-CN217T, ROG G501JW-CN261H, ROG G501JW-CN474T, ROG G501JW-DM138H, ROG G501JW-DS71, ROG G501JW-DS71-HID1, ROG G501JW-F1053H, ROG G501JW-F198T, ROG G501JW-FI169H, ROG G501JW-FI201H, ROG G501JW-FI267H, ROG G501JW-FI398T, ROG G501JW-FI432T, ROG G501JW-FI439T
- VivoBook Pro 14X OLED N7400PC, VivoBook Pro 14X OLED N7400PC-KM010T, VivoBook Pro 14X OLED N7400PC-KM010W, VivoBook Pro 14X OLED N7400PC-KM102T
- ZEN AIO 24 A5401WRAK, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA31T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA34T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA35T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-BA37T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-WA024T, ZEN AIO 24 A5401WRAK-WA040M, ZEN AIO 24 A5401WRAK-WA049T
Porada
Jeśli to możliwe, przed zakupem ładowarki zmierz i sprawdź średnicę oraz kształt złącza, które pasuje do laptopa. Niektóre złącza mają także centralny pin, co również można zobaczyć na zdjęciu produktu.
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 120 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 19 V |
| Prąd wyjściowy | 6,32 A |
| Złącze | 6,0 mm x 3,7 mm |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za laptope Asus, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи Asus, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka notebooku Asus, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri Asus, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook Asus, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky Asus, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Asus laptop töltő, 120W / 19V / 6,32A / 6,0mm x 3,7mm | ElektronikaPlusz.hu











