Ładowarka do laptopów Clevo, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | Ostatnia sztuka na stanie! szacowana dostawa: wtorek, 7.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
Opis
Opis:
Wysokiej jakości ładowarka do notebooków Clevo z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym oraz certyfikatami CE i RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1x zasilacz do laptopa
- 1 x kabel zasilający (UE)
Oryginalne oznaczenia:
- A11-200P1A
- A200A005L
Nadaje się do:
Clevo:- P650RG, P650hp, P651RP6-G, P670RP6, p650hp3-g, p650hp6-g, p650rg-g, p651hp3-g, p651hp6-g, p651rg, p651rg-g, p655hp3-g, p655hp6-g gaming, p670RG, p670hp6, p670hp6-g, p670rg-g, p671hp6-g, p671rg, p671rg-g, p750dm2, p750dm2-g
- X5 V8-cl4d
- P35X v5, P37X v5
- G8, Z7, Z8
- G517 II
- NP8153-s, NP8171-S, NP8172, NP8172-S, NP8657, NP8658, NP8658-S, NP8678, NP8678-S, np8151, np8152, np8155, np8156, np8171, np8174, np8176
- XMG P506 Pro, XMG P507
Porada
Jeśli to możliwe, przed zakupem ładowarki zmierz i sprawdź średnicę oraz kształt złącza, które pasuje do laptopa. Niektóre złącza mają także centralny pin, co również można zobaczyć na zdjęciu produktu.
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Moc | 200 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 19,5 V |
| Prąd wyjściowy | 10,3 A |
| Złącze | 5.5 mm x 2,5 mm |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za laptope Clevo, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи Clevo, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre notebooky Clevo, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri Clevo, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook Clevo, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky Clevo, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő Clevo laptopokhoz, 200W / 19,5V / 10,3A / 5,5mm x 2,5mm | ElektronikaPlusz.hu











