Ładowarka do laptopów LG, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | W magazynie (2 szt.) szacowana dostawa: wtorek, 7.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
Opis
Opis:
Ładowarka do laptopów LG z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym oraz certyfikatami CE i RoHS. Całkowita długość kabla wynosi ok. 2 m.
Zawartość zestawu:
- 1x zasilacz do laptopa
- 1 x kabel zasilający (UE)
Oryginalne oznaczenia:
- PA-1650-43
Nadaje się do:
LG:
- Gram 13Z950, Gram 13Z950-A.AA3WU1, Gram 13Z970, Gram 13Z970-A.AAS5U1, Gram 13Z970-U.AAW5U1, Gram 13Z975, Gram 13Z975-A.AAS7U1, Gram 13Z980-A.AAS5U1, Gram 13Z980-A.AAS7U1, Gram 13Z980-U.AAW5U1, Gram 13z980, Gram 14Z950, Gram 14Z950-A.AA3GU1, Gram 14Z950-A.AA4GU1, Gram 14Z970, Gram 14Z970-A.AAS5U1, Gram 14Z970-A.AAS7U1, Gram 14Z980, Gram 14Z980-A.AAS7U1, Gram 14Z980-U.AAW5U1, Gram 15Z960, Gram 15Z960-A.AA52U1, Gram 15Z960-A.AA75U1, Gram 15Z960-T.AA52U1, Gram 15Z960-T.AA75U1, Gram 15Z970-A.AAS7U1, Gram 15Z970-U.AAS5U1, Gram 15Z975, Gram 15Z975-A.AAS5U1, Gram 15Z975-A.AAS7U1, Gram 15Z975-U.AAS7U1, Gram 15Z980, Gram 15Z980-A.AAS7U1, Gram 15Z980-A.AAS8U1, Gram 15Z980-R.AAS9U1, Gram 15Z980-U.AAS5U1, Gram 15Z970
Porada
Jeśli to możliwe, przed zakupem ładowarki zmierz i sprawdź średnicę oraz kształt złącza, które pasuje do laptopa. Niektóre złącza mają także centralny pin, co również można zobaczyć na zdjęciu produktu.
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 19 V |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Złącze | 3,0 mm (zun. premer), 1,1 mm (notr. premer), 12 mm (dolžina) |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za laptope LG, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи LG, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre notebooky LG, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri LG, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook LG, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky LG, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő LG laptopokhoz, 65W / 19V / 3,42A / 3,0mm x 1,1mm | ElektronikaPlusz.hu












