Zasilacz do elektronicznych opiekunek Reer Rigi, 1,2W, 6V, 0,2A
Kod produktu VH105488
| Producent VHBW
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | Ostatnia sztuka na stanie! szacowana dostawa: sobota, 4.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
96% klientów decyduje się zatrzymać ten produkt!
98,79 zł zawiera VAT
Opis
Opis:
Zasilacz do elektronicznej niani Reer Rigi z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym i certyfikatem RoHS. Całkowita długość kabla wynosi około 2 m, średnica zewnętrzna złącza wynosi 5,5 mm.
Zawartość zestawu:
- 1 x zasilacz do elektronicznej niani z kablem (UE)
Nadaje się do:
Tył:- Rigi
- wszystkie urządzenia Reer wymagające zasilania 200mA
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 1,2 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 6 V |
| Prąd wyjściowy | 0,2 A (200 mA) |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavo v Slovenijo? Napajalnik za elektronske varuške Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | OutletShop.si
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za baby monitore Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за бебефон Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Napájací zdroj pre elektronické opatrovateľky Reer Rigi, 1,2W, 6V, 0,2A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Alimentare pentru babysitter electronic Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per baby monitor Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro chůvičky Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Tápegység elektronikus bébiszitterekhez Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | ElektronikaPlusz.hu
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za baby monitore Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за бебефон Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Napájací zdroj pre elektronické opatrovateľky Reer Rigi, 1,2W, 6V, 0,2A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Alimentare pentru babysitter electronic Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per baby monitor Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro chůvičky Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Tápegység elektronikus bébiszitterekhez Reer Rigi, 1.2W, 6V, 0.2A | ElektronikaPlusz.hu







