Zasilacz do golarek Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A
Kod produktu VH002081
| Producent VHBW
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | Ostatnia sztuka na stanie! szacowana dostawa: poniedziałek, 6.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
94% klientów decyduje się zatrzymać ten produkt!
116,24 zł zawiera VAT
Opis
Opis:
Zamienna ładowarka lub zasilacz do golarek Grundig niemieckiego producenta VHBW. Zasilacz posiada zabezpieczenie nadprądowe i temperaturowe oraz certyfikaty CE i RoHS. Długość kabla wynosi około 1,40 m.
Oryginalne oznaczenia:
- GMN3730
Grundig:
- MS 6240
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 4,32 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 3,6 V |
| Prąd wyjściowy | 1,2 A (1.200 mA) |
| Złącze | poseben priključek |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavo v Slovenijo? Napajalnik za brivnike Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | OutletShop.si
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za brijače Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Захранване за самобръсначки Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Napájací zdroj pre holiace strojčeky Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Sursa de alimentare pentru aparatele de ras Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per rasoi Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro holicí strojky Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Tápegység borotvákhoz Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | ElektronikaPlusz.hu
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za brijače Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Захранване за самобръсначки Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Napájací zdroj pre holiace strojčeky Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Sursa de alimentare pentru aparatele de ras Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per rasoi Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro holicí strojky Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Tápegység borotvákhoz Grundig MS 6240, 4.32W, 3.6V, 1.2A | ElektronikaPlusz.hu










