Zasilacz do maszynki do strzyżenia Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A
Kod produktu VH006375
| Producent VHBW
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | Ostatnia sztuka na stanie! szacowana dostawa: poniedziałek, 6.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
202,65 zł zawiera VAT
Opis
Opis:
Zamienna ładowarka lub zasilacz do maszynki do strzyżenia Efalock niemieckiego producenta VHBW. Zasilacz posiada zabezpieczenie nadprądowe i temperaturowe oraz certyfikaty CE i RoHS. Całkowita długość kabla wynosi około 1,80 m.
Nadaje się do:Efalock:
- Classic, Vintage
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 5 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 1,0 A (1.000 mA) |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavo v Slovenijo? Napajalnik za strižnike Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | OutletShop.si
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za šišače Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Захранване за машинка за подстригване Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Napájací zdroj pre strojčeky Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Sursa de alimentare pentru mașinile de tuns Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per tosatrici Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro strojky Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Tápegység vágógépekhez Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | ElektronikaPlusz.hu
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za šišače Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Захранване за машинка за подстригване Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Napájací zdroj pre strojčeky Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Sursa de alimentare pentru mașinile de tuns Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per tosatrici Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro strojky Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Tápegység vágógépekhez Efalock Classic / Vintage, 14102372, 5W, 5V, 1A | ElektronikaPlusz.hu











