Ładowarka do laptopa Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | W magazynie (2 szt.) szacowana dostawa: sobota, 4.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
Opis
Opis:
Wysokiej jakości ładowarka do laptopów Asus z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym oraz certyfikatami CE i RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1x zasilacz do laptopa
- 1 x kabel zasilający (UE)
Oryginalne oznaczenia:
- 0A001-00390000
- 0A001-00390000322001277
- 0A001-00390300
- 90XB01QN-MPW000
- 90XB01QN-MPW010
- 90XB01QN-MPW020
- 90XB01QN-MPW030
- 90XB01QN-MPW040
- 90XB01QN-MPW060
- M05W35V013K
- N17908
- N230W-01
- R33030
- U1000EA
Nadaje się do:
Acer:
- Predator Triton 700 PT715-51, Predator Triton 700 PT715-51-76UB, Predator Triton 700 PT715-51-775U, Predator Triton 700 PT715-51-77AF, Predator Triton 700 PT715-51-7844, Predator Triton 700 PT715-51-786P, Predator Triton 700 PT715-51-78D1, Predator Triton 700 PT715-51-78SU, Predator Triton 700 PT715-51-795H, Predator Triton 700 PT715-51-79D2
Asus:
- ROG G701VO, ROG G750JH, ROG G750JH-DB71, ROG G750JY, ROG G750JZ, ROG G751JT, ROG G751JY, ROG G752VS, ROG G752VS OC Edition, ROG G752VS-RB71, ROG G752VS-XB72K, ROG G752VS-XB78K
- G20AJ-DE013S, G20AJ-DE014S, G20AJ-FR015S, G20AJ-FR018S, G20AJ-FR021S, G20AJ-NR016S, G20AJ-US006S, G20AJ-US009S
Porada
Jeśli to możliwe, przed zakupem ładowarki zmierz i sprawdź średnicę oraz kształt złącza, które pasuje do laptopa. Niektóre złącza mają także centralny pin, co również można zobaczyć na zdjęciu produktu.
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Moc | 230 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 19,5 V |
| Prąd wyjściowy | 11,8 A |
| Złącze | 7,4 mm x 5,0 mm |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za laptope Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka notebooku Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Asus laptop töltő, 2Asus, 230W / 19,5V / 11,8A / 7,4mm x 5,0mm | ElektronikaPlusz.hu











