Ładowarka do laptopów Asus / MSI, 180W / 19V / 9,5A / 5,5mm x 2,5mm
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | W magazynie (4 szt.) szacowana dostawa: wtorek, 7.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
Opis
Opis:
Ładowarka do laptopów Asus, MSI i innych Movano z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym i certyfikatem RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1x zasilacz do laptopa
- 1 x kabel zasilający (UE)
Oryginalne oznaczenia:
- 04G266009430
- 0A001-00260000
- 0A001-00260100
- 0A001-00260600
- 90-NKTPW5000T
- 90XB00EN-MPW030
- A12-180P1A
- A15-180P1A
- A17-180P4A
- A180A002L
- ADP-180EB
- ADP-180HB
- ADP-180MB
- PA-1182-02
- PA-1900-04AS
Nadaje się do:
- GL503, GL502, GL753, GL752, G750, G751, G752, GL503V, GL503VD, GL502V, GL502VM, GL502VS, GL753V, GL752V, GL752VW, G750J, G750JM, G751J, G751JY, G752V, G752VS, G70S, G70SG, G70V, GL752
- FX503VD-E4082D, FX503VD-E4082T, FX503VD-E4261T
- ROG G75, ROG G75V, ROG G75VW, ROG G750JM, ROG G750JS, ROG G571J, ROG GL502VY
- ROG Strix GL503, ROG Strix GL503VD, ROG Strix GL503VM
- P157SMit-A
- GT60, GT70, GT680, GT683, 2QD, 2QE, 2PC, 2PE, GX60-Hitman
- G750JM-BSI7N23, G750JM-BSI7N24, G750JS-RS71, G750JW, G750JW-DB71, G750JX, G750JZ-XS72, GS43VR, GS63VR, GS73VR, GT60, GT683DXR-427US, GT683DXR-630XPL, GT70, GT70-i7, GT780DXR-095US, GT780DXR-409XPL, WS63, WS63 7RK, WS63 7RK-280US, WS63 7RK-290US, WS63 w/GTX, WS63VR, WT60, WT60 2OK, WT60 2OK-1272US
Porada
Jeśli to możliwe, przed zakupem ładowarki zmierz i sprawdź średnicę oraz kształt złącza, które pasuje do laptopa. Niektóre złącza mają także centralny pin, co również można zobaczyć na zdjęciu produktu.
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 180 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 19 V |
| Prąd wyjściowy | 9,5 A |
| Złącze | 5,5 mm x 2,5 mm |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za laptope Asus / MSI, 180W / 19V / 9.5A / 5,5mm x 2,5mm | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи Asus / MSI, 180W / 19V / 9.5A / 5,5mm x 2,5mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre notebooky Asus / MSI, 180W / 19V / 9,5A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri Asus / MSI, 180W / 19V / 9.5A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook Asus / MSI, 180W / 19V / 9.5A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky Asus / MSI, 180W / 19V / 9.5A / 5,5mm x 2,5mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő Asus / MSI laptopokhoz, 180 W / 19 V / 9,5 A / 5,5 mm x 2,5 mm | ElektronikaPlusz.hu











