Ładowarka do laptopów HP / Compaq, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | Obecnie brak w magazynie |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
Opis
Opis:
Ładowarka do laptopa Movano HP Compaq z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym i certyfikatem RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1 x zasilacz do laptopa
- 1 x kabel zasilający (UE)
Oryginalne oznaczenia:
- 608431-002
- 609945-001
- 644698-002
- 677764-003
- 693708-001
- ADP-200CB BA
- ADP-200CBBA
- HSTNN-CA16
- HSTNN-CA24
- HSTNN-DA16
- HSTNN-DA24
Nadaje się do:
- EliteBook 8740w, EliteBook 8760w, EliteBook 8770w
- TouchSmart 300-1015me, TouchSmart 300-1015uk, TouchSmart 300-1017, TouchSmart 300-1018cn, TouchSmart 300-1020, TouchSmart 300-1020jp, TouchSmart 300-1025, TouchSmart 300-1025be, TouchSmart 300-1025ch, TouchSmart 300-1025de, TouchSmart 300-1120
Porada
Jeśli to możliwe, przed zakupem ładowarki zmierz i sprawdź średnicę oraz kształt złącza, które pasuje do laptopa. Niektóre złącza mają także centralny pin, co również można zobaczyć na zdjęciu produktu.
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Moc | 200 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 19,5 V |
| Prąd wyjściowy | 10,3 A |
| Złącze | 7,4 mm x 5,0 mm |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za laptope HP / Compaq, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи HP / Compaq, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre notebooky HP / Compaq, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri HP / Compaq, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook HP / Compaq, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky HP / Compaq, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő HP / Compaq laptopokhoz, 200W / 19,5V / 10,3A / 7,4mm x 5,0mm | ElektronikaPlusz.hu












