Ładowarka do drukarek HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A
Kod produktu VH202603
| Producent VHBW
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | W magazynie (2 szt.) szacowana dostawa: wtorek, 7.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
96% klientów decyduje się zatrzymać ten produkt!
116,24 zł zawiera VAT
Opis
Opis:
Zamienna ładowarka lub zasilacz do drukarek HP z zabezpieczeniem nadprądowym i temperaturowym oraz certyfikatami CE i RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1 x zasilacz do drukarki
- 1 x kabel zasilający (UE) długość całkowita ok. 2 m
Oryginalne oznaczenia:
- F5S43-60001
- F5S43-60002
HP:
- Deskjet 1110, drukarka Deskjet Ink Advantage 1115, Deskjet 2130 All-in-One, Deskjet Ink Advantage 2135 All-in-One, Deskjet Ink Advantage 3635 All-in-One, Deskjet Ink 3630 All-in-One
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Moc | 10 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 22 V |
| Prąd wyjściowy | 0,455 A (455 mA) |
| Złącze | HP |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavo v Slovenijo? Polnilec za tiskalnike HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | OutletShop.si
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za štampače HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за принтери HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre tlačiarne HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru imprimantă HP DeskJet, 10 W / 22 V / 0,455 A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per stampanti HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro tiskárny HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő HP DeskJet nyomtatókhoz, 10W / 22V / 0,455A | ElektronikaPlusz.hu
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za štampače HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за принтери HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre tlačiarne HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru imprimantă HP DeskJet, 10 W / 22 V / 0,455 A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per stampanti HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro tiskárny HP DeskJet, 10W / 22V / 0,455A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő HP DeskJet nyomtatókhoz, 10W / 22V / 0,455A | ElektronikaPlusz.hu








