Ładowarka do drukarek HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A
Kod produktu VH116832
| Producent VHBW
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | W magazynie (2 szt.) szacowana dostawa: wtorek, 7.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
95% klientów decyduje się zatrzymać ten produkt!
120,67 zł zawiera VAT
Opis
Opis:
Zamienna ładowarka lub zasilacz do drukarek HP z zabezpieczeniem nadprądowym i temperaturowym oraz certyfikatami CE i RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1 x zasilacz do drukarki
- 1 x kabel zasilający (UE) długość całkowita ok. 2 m
Oryginalne oznaczenia:
- 0957-2280
HP PhotoSmart:
- B110, B110A, B120, B120A
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 24 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 32 V |
| Prąd wyjściowy | 0,750 A |
| Złącze | HP |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavo v Slovenijo? Polnilec za tiskalnike HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | OutletShop.si
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za štampače HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за принтери HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre tlačiarne HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru imprimante HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0.750A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per stampanti HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro tiskárny HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő HP DeskJet / OfficeJet nyomtatókhoz, 24W / 32V / 0.750A | ElektronikaPlusz.hu
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za štampače HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за принтери HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre tlačiarne HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru imprimante HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0.750A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per stampanti HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro tiskárny HP DeskJet / OfficeJet, 24W / 32V / 0,750A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő HP DeskJet / OfficeJet nyomtatókhoz, 24W / 32V / 0.750A | ElektronikaPlusz.hu







