Ładowarka do drukarek HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A
Kod produktu VH101232
| Producent VHBW
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | Ostatnia sztuka na stanie! szacowana dostawa: wtorek, 7.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
98% klientów decyduje się zatrzymać ten produkt!
137,86 zł zawiera VAT
Opis
Opis:
Zamienna ładowarka lub zasilacz do drukarek HP z zabezpieczeniem nadprądowym i temperaturowym oraz certyfikatami CE i RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1 x zasilacz do drukarki
- 1 x kabel zasilający (UE) długość całkowita ok. 2 m
Oryginalne oznaczenia:
- C6409-60014
HP DeskJet:
- 710C, 712C, 720C, 722C, 810C, 812C, 815C, 820, 820CSE, 820, CXI, 825C, 830C, 832C, 840C, 841C, 842C, 843C, 845C, 850C, 855C, 855CSE, 855CXI, 870CSE, 870CSI, 880C, 882C, 890CSE, 890CSI, 895CSE, 895CSI, 920C, 960C, 960CXI0 HP PSC 750, 750Xi, 500, 500Xi
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 20 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 18,5 V |
| Prąd wyjściowy | 1,1 A |
| Złącze | 5,5 x 2,5 mm |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavo v Slovenijo? Polnilec za tiskalnike HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | OutletShop.si
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za štampače HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за принтери HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre tlačiarne HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru imprimantă HP DeskJet, 20 W / 18,5 V / 1,1 A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per stampanti HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro tiskárny HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő HP DeskJet nyomtatókhoz, 20 W / 18,5 V / 1,1 A | ElektronikaPlusz.hu
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za štampače HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за принтери HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre tlačiarne HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru imprimantă HP DeskJet, 20 W / 18,5 V / 1,1 A | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per stampanti HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro tiskárny HP DeskJet, 20W / 18,5V / 1,1A | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő HP DeskJet nyomtatókhoz, 20 W / 18,5 V / 1,1 A | ElektronikaPlusz.hu







