Ładowarka do laptopów Acer, 135W / 19V / 7,1A / 5,5mm x 1,7mm
| Gwarancja | 12 miesięcy gwarancji |
| Dostępność | W magazynie (więcej niż 5 szt.) szacowana dostawa: sobota, 4.4. |
| Koszty dostawy |
|
| Metody płatności | za pobraniem, kartą kredytową lub debetową, PayPal |
Opis
Opis:
Ładowarka do laptopów Acer z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, zabezpieczeniem nadprądowym, zabezpieczeniem temperaturowym i certyfikatem RoHS.
Zawartość zestawu:
- 1 x zasilacz do laptopa
- 1 x kabel zasilający (UE)
Oryginalne oznaczenia:
- A18-135P1A
- ADP-135KB
- ADP-135NB
- KP.13501.005
- KP.13503.006
- PA-1131
- PA-1131-16
Acer:
- Aspire V15 Nitro VN7-571G, Aspire V15 Nitro VN7-571G-50PD, Aspire V15 Nitro VN7-571G-50VG, Aspire V15 Nitro VN7-571G-52DB, Aspire V15 Nitro VN7-571G-70MV, Aspire V15 Nitro VN7-571G-719D, Aspire V15 Nitro VN7-572G, Aspire V15 Nitro VN7-572G-567Z, Aspire V15 Nitro VN7-572G-57N0, Aspire V15 Nitro VN7-572G-73TX, Aspire V15 Nitro VN7-572G-75ZN, Aspire V15 Nitro VN7-591G, Aspire V15 Nitro VN7-591G-56JG, Aspire V15 Nitro VN7-591G-70RT, Aspire V15 Nitro VN7-591G-729V, Aspire V15 Nitro VN7-591G-792U, Aspire V15 Nitro VN7-591G-793J, Aspire V15 Nitro VN7-592G, Aspire V15 Nitro VN7-592G-71ZL, Aspire V15 Nitro VN7-592G-77LB, Aspire V15 Nitro VN7-592G-77QY, Aspire V15 Nitro VN7-592G-788W
- Aspire V17 Nitro VN7-791G, Aspire V17 Nitro VN7-791G-77R4, Aspire V17 Nitro VN7-791G-792A, Aspire V17 Nitro VN7-791G-797V, Aspire V17 Nitro VN7-792G, Aspire V17 Nitro VN7-792G-59CL, Aspire V17 Nitro VN7-792G-70BV, Aspire V17 Nitro VN7-792G-7206, Aspire V17 Nitro VN7-792G-75RU, Aspire V17 Nitro VN7-792G-797V, Aspire V17 Nitro VN7-792G-798I, Aspire V17 Nitro VN7-792G-79LX
- Nitro 5 AN515-41-F5GL, Nitro 5 AN517, Nitro 5 N20C1
Porada
Jeśli to możliwe, przed zakupem ładowarki zmierz i sprawdź średnicę oraz kształt złącza, które pasuje do laptopa. Niektóre złącza mają także centralny pin, co również można zobaczyć na zdjęciu produktu.
Specyfikacja
| Właściwości | |
| Kolor | Czarne |
| Moc | 135 W |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe | 19 V |
| Prąd wyjściowy | 7,1 A |
| Złącze | 5,5 mm x 1,7 mm |
OPINIE KLIENTÓW
Zamówienie online otrzymałam już następnego dnia! Tak trzymać! -Nika
Wyjątkowe pochwały! Bezpłatnie wymienili baterię w okresie gwarancyjnym. Obsługa zamówienia szybka i profesjonalna. Godne naśladowania. -Lena
Rewelacyjna obsługa! Świetna oferta, uprzejmość, szybka reakcja – wszystko, czego potrzeba. Na pewno będę zamawiać ponownie! -Ania
Želite dostavu u Hrvatsku? Punjač za laptope Acer, 135W / 19V / 7,1A / 5,5mm x 1,7mm | OutletShop.hr
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Зарядно за лаптопи Acer, 135W / 19V / 7,1A / 5,5mm x 1,7mm | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Nabíjačka pre notebooky Acer, 135W / 19V / 7,1A / 5,5mm x 1,7mm | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Încărcător pentru laptopuri Acer, 135W / 19V / 7,1A / 5,5mm x 1,7mm | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Alimentatore per notebook Acer, 135W / 19V / 7,1A / 5,5mm x 1,7mm | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Nabíječka pro notebooky Acer, 135W / 19V / 7,1A / 5,5mm x 1,7mm | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Töltő Acer laptopokhoz, 135W / 19V / 7.1A / 5.5mm x 1.7mm | ElektronikaPlusz.hu












